Orhan GÜNGÖRÜR

Kurucu Ortak

Orhan Güngörür kimdir?

1979 yılında Mardin’in Derik ilçesinde dünyaya gelen Orhan Güngörür, eğitim hayatını tamamladıktan sonra iş hayatına merhaba demiştir.

SVG saat aile şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Güngörür’ün Chiropody Ayak Sağlığı Merkezi bulunmaktadır. İyi derece de İngilizce bilen başarılı iş adamı Güngörür, güler yüzlü, hoş görülü ve yardımsever bir iş insanı olarak tanınmaktadır.  Birçok Sivil Toplum Kuruluşunda (STK) üyelikleri bulunan Güngörür, ASKON Akdeniz Bölge Başkan Yardımcılığı yapmaktadır.

YILDIZLAR GİBİ IŞIK SAÇAN ÇOCUKLAR YETİŞTİRECEĞİZ

Bahçelievler Express Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Öder’le Bahçelievler’de güç birliğine giden Güngörür, Z Kuşağı nesilleri eğitimle şekillendirmek adına büyük bir atılım yapmıştır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza küçük yaşlarda eğitimler verilmesi için Özel Penguen Anaokuluna ortak olan Güngörür,  yıldızlar gibi ışık saçan prens ve prensesler yetişmesini hayal ediyor. Penguen Anaokulunu zirveye taşımak isteyen Güngörür, zamanla güven duyulan bir anaokulu olacaklarına inanıyor. Güçlü bir öğretmen kadrosu kurduklarını söyleyen Güngörür, ‘’Gelecekte neler yaptığımızı tüm Bahçelievler görecektir. Biz anaokulu olarak iddialıyız. Eğitim alan evlatlarımız ve ebeveynleri mutlu olacaktır. Mutlu yuvada; mutlu ve sağlıklı çocuklar yetişecektir’’dedi.